This page is hosted for free by cba.pl, if you are owner of this page, you can remove this message and gain access to many additional features by upgrading your hosting to PRO or VIP for just 5.83 PLN.
Do you want to support owner of this site? Click here and donate to his account some amount, he will be able to use it to pay for any of our services, including removing this ad.
Strony WWWSerwery VPSDomenyHostingDarmowy Hosting CBA.pl

Cennik

Ceny zawarte poniżej są cenami orientacyjnymi. Cena za 30 minut pracy naszego serwisanta wynosi ok. 40PLN w zależności od wykonaywanej usługi. Koszty dojazdu w Ząbkach gratis, do Warszawie to 30PLN, dojazd poza granice Warszawy według cennika poniżej.

    Ceny nie zawierają opłaty za dojazd do klienta, która nie zawsze jest pobierana. Są to ceny przykładowe za niektóre usługi, cenę z reguły ustalamy indywidualnie z klientem. O szczegóły prosimy pytać telefonicznie kom: 502 737 743, tel: 22 253 22 84 

Dojazd do klienta na terenie Warszawy (do 15km od centrum)     30zł 
– Dojazd do klienta okolice Warszawy (do 30km od centrum)         60zł 

PODANE KWOTY SĄ CENAMI BRUTTO I ZAWIERAJĄ PODATEK VAT

Płatność pobierana jest jedynie w przypadku skutecznej naprawy. 
Rozwiążemy u Państwa w domu wszelkie problemy związane z komputerem takie jak odwirusowanie komputera (usuwanie wirusów, trojanów,robaków), re-instalacja Windows bez utraty danych, konfiguracja routera, sieci Wi-Fi czy też odzyskiwanie danych.

Usługi wykonujemy na miejscu u klienta lub w siedzibie naszej firmy.
Realizacja usługi odbywa się najczęściej w dniu złożenia zamówienia.

Płatność kartą oraz gotówką możliwe w lokalu , przelewy prosimy wykonywać na podane konto bankowe poniżej. 

BRE BANK MBANK mBIZNES MAX
92 1140 2004 0000 3902 5907 8282

Zapewniamy solidność i uczciwość oraz miłą atmosferę. Życzymy miłego dnia.